ضبط برنامه های نوروزی شبكه Nex 1 در تاجیکستان
صفحه اول تماس با ما RSS قالب وبلاگ
ضبط برنامه های نوروزی شبكه Nex 1 در تاجیکستان
برنامه های نوروزی شبكه Nex 1 در تاجیکستان برنامه هاى نوروزى nex 1 برنامه عيد نوروز ماهواره برنامه nex 1 NEX 1
سعيد 24اسفند1391به گزارش بی بی سی، مسئولان شبکه فارسی زبان Nex 1 آلمان در حال ضبط برنامه های ویژه نوروزی در تاجیکستان هستند. آن ها می گویند که این برای بار نخست است که این شبکه با جلب هنرمندان تاجیک، افغان و ایرانی یک برنامه ویژه نوروزی را در تاجیکستان ضبط می کند.

شبکه تلویزیونی Nex 1 هر چند تازه تأسیس است، ولی گفته می شود جایگاه شایسته ای را در میان علاقه مندان برنامه های فارسی در سرتاسر دنیا کسب کرده است. به گفته دست اندرکاران آن، برنامه های این شبکه بیشتر در بخش فرهنگ و هنر و موسیقی پخش می شوند.

در برنامه ای که روز سه شنبه 12 مارس در پارک نباتات شهر دوشنبه ضبط کردند، شبنم ثریا، جانی بیک مراد، مهری نگار رستم و چند نفر دیگر به نمایندگی از تاجیکستان شرکت و هنرنمایی کردند. منصور جعفری، افشین و بیژن مرتضوی، هنرمندان ايرانى مقیم آمریکا، نیز در این برنامه مشغول ضبط آواز و موسیقی های خود بودند.

سعید رحیمی، مسئول بخش فرهنگی شبكه Nex 1 می گوید: هدف اصلی این برنامه رساندن پیام نوروزی به فارسی زبان ها بوده است. هدف ما این است که چندین میلیون فارسی زبان هایی که یکی بودند و به دلایل مختلف این مردمان از هم جدا شده اند، با اینگونه برنامه ها همه آن ها را دوباره کنار هم بیاوریم.

هنرمندان و مسئولان شبکه Nex 1 به جز آماده ساختن برنامه های نوروزی، از پرورشگاه ها، کودکستان ها و مکتب های همگانی بازدید و با کودکان و آموزگاران گفت و گو کردند. همچنین، در چند روز دیگری که هنرمندان در تاجیکستان هستند، قرار است از چند بیمارستان دیدن کنند.| نسخه قابل چاپ | تعداد بازديد : 1421
target="_blank">
«««<-صفحه بعد-> <-CurrentPage->/<-TotalPages-> <-صفحه قبل->»»»

CopyRight © 2011 - 2013
skysat Group , All Rights Reserved
تمامی حقوق متن ها و تصاویر متعلق به سایت اسكاى ست می باشد و
استفاده از آن ها با لینک دادن به سایت مجاز می باشد.

ثبت نام در سايت
ورود به پنل کاربرى
نام کاربرى :
رمز عبور :

لينك دوستان
پيوند هاى روزانه
آرشيو سايت
موضوعات سايت
آخرين مطالب
بهترين هاى سايت
آمار و اطلاعات
» بازديد امروز : 173
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ديروز : 206
» بازديد ماه : 4549
» بازديد سال : 42586
» کل بازديدها : 581020
» مجموع اعضا : 95
» تعداد مطالب : 552
» تعداد نظرات : 58
امكانات سايتدر اين سايت
در كل اينترنت


تماس با ما

Language